KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15086070
nr 1508 6070
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Signerad, blandteknik, komposition, bladets mått: 28x18 cm, yttermått inklusive ram: 48x34 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:27:18
7/12 11:26:30
100 kr
12/12 20:02:55